Novinky
Šungitový aplikátor - léčivá masážní pomůcka

Aplikátor ze šungitu je příkladem synergického posilování léčivých účinků masážní podložky Kuzněcova a přírodního minerálu šungitu.     Šungit patří v oblasti svého vyskytu mezi od pradávna známé a využívané léčivé kameny.  Šungit má...

více
Šungitové mýdlo

  Léčivé šungitové mýdlo s vysokým podílem rozemletého šungitu a esenciálních olejů. Nabízené šungitové mýdlo je čístě přírodní produkt ojedinělé kvality.   Více na stránce Šungitové mýdlo   Koupí šungitového mýdla přispějete na činnost chráněné dílny pro handicapované

více

Bioenergetické harmonizéry

Úvod Harmonizéry

Bioenergetické harmonizéry: šungit + karelský mastek

Máme několik druhů Harmonizérů:
harmonizer_sungit_zezlakapesní - skládá se z kroužku ze šungitu (černý) a trojúhelníku z karelského mastku (světlejší barvy);
žezla sily, žezla faraónů - ze dvou válečků stejné velikosti (na obrázku); také ze dvou koulí Ø 3,5 cm, anebo ze dvou "čoček" ze šungitu a z karelského mastku.

     Působení harmonizérů přepíná organismus do jiného, dokonalejšího energetického stavu, při kterém se energie harmonicky rozděluje mezí orgány a soustavy, aktivněji probíhají regenerační procesy, posilují se obranné a seberegulační funkce.
      Harmonizér zvyšuje vibrace, vyrovnává polaritu těla a napomáhá dalším pozitivním změnám energetického systému. Základní cvičeni s harmonizérem najdete v přibaleném letáku.harmonizer_sungit_cocky

     Žezla (válečky) jsou energetický nejsilnější. Většinou se používájí k meditačním a obdobným účelům. Doporučují se pro ty, kteři mají zkušenosti s práci s energií. Malé harmonizéry (kapesní, čočky) můžete vždy mýt po ruce v kapse nebo kabelce.  

 

     Harmonizéry se použivají jako rychlá pomoc proti bolestem hlavy, migréně, unavě, ospalosti, malátnosti, vyčerpanosti, stresu, ke zklidnění a harmonizaci.


koupit_sungit


Karelský mastek   -

jehož stáří, stejně jako u šungitu se odhaduje na 2 miliardy let, je metamorfovanou břidlicovou horninou, která se vyskytuje a průmyslové těží v Karélii.

     Na rozdíl od šungitu je karelský mastek nosičem mužské (jangové) energie.

 

     Karelský mastek neboli  talkochlorit  je ve světě známý pod finským názvem tulikivi. Tento kámen se skládá cca z poloviny z mastku (talek, talkum, steatit, klouzek – Mg3Si4O10(OH)2 ) a z poloviny z magnezitu (uhličitan hořečnatý - MgCO3).

     Mezi hlavní vlastnosti patři hydrofobnost, žáruvzdornost, měkkost a unikátní tepelné vlastnosti: rychlá absorpce a akumulace tepelné energie a její postupné vyzařování.

     Stačí podržet ho v rukou jen několik minut, dlouho pak budete mít pocit že vás hřeje.

whisky_stones     Od pradávna se využíval karelským obyvatelstvem k výrobě kámen, pecí, saun a nádobí. Říkali mu proto hrncový kámen.

     Je absolutně netoxický a chemický setrvačný.

 

     Kvuli těmto vlastnostem je karelský mastek nejvhodnějším materiálem pro tzn. Whisky stones - nyni modních chladících kostek do nápojů.

     Kamenné kostky se po namražení vkládají do sklenici místo kostek ledu, což dovoluje nápoj ochladit ale nezředí je jako voda z rozpuštěného ledu. 

 

 

 

Destička - odrušovač záření bezdratových telefonů

      Možnosti využití šungitu proti elektromagnetickému záření vyplývají ze zvláštností jeho struktury a chemického složení.
      desticka_odrusovacTyto vlastnosti potvrzuji celá řada ruských a zahraničních patentů. Např. patenty Ruska 2255866 - Материал для защиты от воздействия электромагнитных полей радиочастотного диапазона; 2234176 -Защитный экран от воздействия электромагнитного излучения и способ его изготовления; US Pat. 6818821 - Electromagnetic wave absorption material and an associated device; US Pat. 6937184 - Millimeter wave radar; aj.


Vlastnosti šungitu pohlcovat záření a posilovat biopole se využívá i u destiček na odrušování záření mobilních a jiných bezdrátových telefonů.

    Je to vybroušená destička šungitu s lepicí fólií na mobil. Šungitová destička se nalepuje na pouzdro nebo na zadní stranu sluchátka co nejblíže k anténě.

     Mobilní telefony vysílají ve frekvenčních pásmech 900 MHz nebo 1 800 MHz pro GSM a 2 100 MHz pro UMTS. Toto vysílání (stejně jako i vysílání rozhlasu či televize nebo sítě Wi-Fi) spadá do oblasti vysokofrekvenčního, neionizujícího záření.


     Ačkoliv hladiny průměrné expozice těla, působené těmito přístroji, jsou velmi nízké, lékaři i vědci se shodují na tom, že slabé vysokofrekvenční záření může mít za určitých okolností na lidský organismus nepříznivý vliv, a to především pokud je jeho působení dlouhodobé.

 

     Zatím jediným prokázaným zdravotním rizikem tohoto ozařování je ohřívání těla nebo jeho částí.
     Výzkumy mezitím prokázaly tyto netepelné efekty na živé organismy:
- únava, bolesti hlavy, poruchy spánku, poruchy koncentrace, ztráty paměti, závrati, bušení srdce; - změny v EEG mozku;
- pokles hladiny hormonu melatoninu;
- poruchy DNA a chromozomů;
- změny v buněčném cyklu a bujení buněk;
- snížení počtu živých spermií ve spermatu o desítky procent a omezení pohyblivosti zbývajících spermií aj.

 

     Z fyzikální podstaty elektromagnetického záření plyne, že interakcí s tkáni těla mohou být příčinou nejrůznějších patologických pochodů v lidském těle.


     Lidé by měli omezit telefonování, netelefonovat ve vozidlech, dopravních prostředcích a malých místnostech ( Znáte Faradayovu klec?), neměli by mobil nosit na těle. Při navazování hovoru by měli držet mobil co nejdál od hlavy a těla ( na délku paže).

 

     Možným řešením také jsou různá stínící pouzdra či nálepky.
     Destička ze šungitu využívá stínicí vlastnosti šungitového uhlíků a schopnost šungitu posilovat biopole člověka.                                                                                                                                                                

koupit_sungit

googlea89a0db4f84474f8.html