Novinky
Šungitový aplikátor - léčivá masážní pomůcka

Aplikátor ze šungitu je příkladem synergického posilování léčivých účinků masážní podložky Kuzněcova a přírodního minerálu šungitu.     Šungit patří v oblasti svého vyskytu mezi od pradávna známé a využívané léčivé kameny.  Šungit má...

více
Šungitové mýdlo

  Léčivé šungitové mýdlo s vysokým podílem rozemletého šungitu a esenciálních olejů. Nabízené šungitové mýdlo je čístě přírodní produkt ojedinělé kvality.   Více na stránce Šungitové mýdlo   Koupí šungitového mýdla přispějete na činnost chráněné dílny pro handicapované

více

Černé přírodní mýdlo s šungitem

Úvod Doporučujeme přečístŠungitové mýdlo

Šungitové mýdlo je ručně vyráběné mýdlo s vysokým podílem rozemletého šungitu a olejů z léčivých rostlin

    Šungitové mýdlo Šungitové mýdlo je vyrobené z nejkvalitnějších přírodních surovin, včetně  jemného prášku z karelského šungitu, šetrných k pokožce povrchově aktivních látek přírodního původu a esenciálních olejů z cedru a z pačuli.

 

Šungit je vyhledávaný pro své léčivé a hojivé, dezinfekční a regenerační vlastnosti.  

Pačule  je ceněna pro své antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti již od minulých století. Má výrazné protizánětlivé, antiseptické a antibakteriální účinky.

Cedrový olej (olej z cedrových oříšků) obsahuje bohatý komplex vitamínů, stopových prvků, nenasycených mastných kyselin a je považován tradiční ruskou medicínou za lék na sto nemoci.

 

     Šungitové mýdlo neobsahuje žádné konzervační látky, živočišné produkty, parfémy ani chemická barviva. Co se týká množství a kvality použitých při výrobě mýdla léčivých ingrediencí, je to současně nejlepší šungitové mýdlo na českém trhu.

 

     Šungitové mýdlo vyrobeno podle originální receptury metodou za studena. Název se odvozuje od dosahovaných teplot, které se používají při zmýdelňování olejů louhem a ty by neměly překročit 30 ˚C.   Tak všechny cenné složky – mastné kyseliny, vitamíny, antioxidanty, atd. obsažené v rostlinných olejích nejsou během výroby nijak znehodnoceny či negativně ovlivněny a předávají mýdlu veškeré léčivé, relaxační a výživné vlastnosti, které samy mají.

     Díky tomu šungitové mýdlo pokožku nejen myje, ale zároveň o ní taky pečuje - má výrazné protizánětlivé a hojivé účinky, zlepšuje mikrocirkulaci ve tkáních, podporuje pružnost pokožky a její odolnost proti nepříznivým vnějším vlivům, zabraňuje jejímu vysušování, pokožku vyživuje a regeneruje.

Díky použití esenciálních olejů nejvýšší kvality má šungitové mýdlo aromaterapeutické účinky, které příznivě ovlivňují naše smysly, tělo i duši.

Použití:

     Šungitové mýdlo vytváří bohatou černou pěnu, která se vodou smyje. Má výraznou charakteristickou vůni pačuli. Doporučujeme napěnit mýdlo v ruce a mýt se pěnou, ne přímo mýdlem. Pěnu naneste na navlhčený obličej a tělo, jemnými pohyby vmasirujte do pokožky, pak opláchněte vlažnou vodou.

     Šungitové mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti, zvládné i péči o pokožku velmi citlivou, atopickou, vhodné také i pro zralou pleť.

Šungitové mýdlo je doporučené:

na popraskanou, ochablou, suchou a zánětlivou pokožku. Vhodné vyzkoušet u některých druhů suchých ekzémů. Šungitové mýdlo blahodárně působí také na vlasy, regeneruje vlasovou pokožku, podporuje hojení a napomáhá k zamezení svědění, tvorby jizev, lupů. 

Šungitové mýdlo lze úplně v pohodě použít třeba místo sprchového gelu anebo i místo šampónu k mytí vlasů.

 

     Šungitové mýdlo má všechny atesty Státního zdravotního ústavu, aby byla zaručena jejich bezpečnost pro zdraví z hlediska chemického složení, dermatologické snášenlivosti a přítomnosti mikroorganismů.

Mýdlo se výrábí ručně, proto jeho tvar je jednoduchý, někdy bývá díky ručnímu krájení nedokonalý.

 

Koupí šungitového mýdla přispějete na činnost chráněné dílny pro handicapované.


Koupit šungitové mýdlo

googlea89a0db4f84474f8.html