Novinky
Nové zboží

Šungitové pyramidy 4x4 cm nově i Neleštěné; Nově: Šungitové pyramidy 8x8 cm Neleštěné; MERKABA ze šungitu a další zboží nově v našem eshopu

více
Šungitový aplikátor - léčivá masážní pomůcka

Aplikátor ze šungitu je příkladem synergického posilování léčivých účinků masážní podložky Kuzněcova a přírodního minerálu šungitu.     Šungit patří v oblasti svého vyskytu mezi od pradávna známé a využívané léčivé kameny.  Šungit má...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Šungitový aplikátor - léčivá masážní pomůcka

Úvod NovinkyŠungitový aplikátor - léčivá masážní pomůcka

Aplikátor ze šungitu je příkladem synergického posilování léčivých účinků masážní podložky Kuzněcova a přírodního minerálu šungitu.

 

 

Šungit patří v oblasti svého vyskytu mezi od pradávna známé a využívané léčivé kameny.  Šungit má protizánětlivé a hojivé schopnosti,  odstraňuje otoky, uklidňuje, zmírňuje bolest, zlepšuje mikrocirkulaci ve tkáních, uvolňuje svaly po fyzické námaze. 

Šungitové úlomky a speciální výrobky se používají  k masážím při bolestech kloubů a zad a také k masáží chodidel, dlaní a prstů. Při  dotyku s lidským tělem jsou léčivé schopnosti šungitu nejvíce účinné.

 

Šungitový aplikátor umožňuje současné akupunkturní působení na tělo až 4158 šungitových jehliček!

 

Aplikátor je výroben z rekonstruovaného šungitu podle inovační autorské technologii Valentina Dikareva. Pod pojmem rekonstruovaný šungit se zde rozumí přírodní karelský šungit, rozdrcený na jemný prášek, který se smíchá společně se speciálním zdravotně nezávadným  plastem do hmoty, ze které se poté tvarují pichlavé „knoflíky“. Ty se pak připevňují do fóliové osnovy.

Nehledě na to, že nejde o minerál  přímo vyjmuty z lůna přírody, rekonstruovány šungit zachovává své léčivé schopnosti.

 

Šungitový aplikátor je žhavou novinkou na trhu, nemá obdobu nikde ve světě a je k dostání v našem eshopu

googlea89a0db4f84474f8.html